Bez strikea i bez Kupa Featured

Rate this item
(0 votes)
24 Oct 09
Written by Read 1555 times
Published in Informacije

Ipak će sezona 2009 biti upamćena da Beograd'96 nije uspeo da osvoji ni jedan pehar.U finalu Kupa Srbije protiv Spartanaca naš klub izgubio je rezultatom 19:7 i tako propustio šansu da osvoji bar jedan trofej u ovoj sezoni.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/beograd96/www/www/templates/ot_dergi/html/com_k2/default/item.php on line 299

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/beograd96/www/www/templates/ot_dergi/html/com_k2/default/item.php on line 301
Poveli su Spartanci u prvoj izmeni sa 1:0, preko M.Živanovića koji je na udarac S.Vajdića stigao do poena.Iako je leed off Beograda, P.Badovinac stigao na drugu bazu posle BB i WP, izbačen je posle neopreznosti na bazi.Za Beogra na brdu je počeo N.Vučević dok je za Spartance na brdu bio S.Vajdić.Beograd je pretio u drugoj i trećoj izmeni, ali odbrana fostiju bila je na visini zadatka.U četvrtoj izmeni posle ispuštenog fly balla N.Vučević, V.Aranđelović šalje loptu na teren za golf iza levog autfilda.U istom napadu posle udaraca Đ.Parčine i I.Kebare, Spartanci stižu do 5:0.U napadu Beograda ništa novo, bez raspoloženih udarača napad Beograda nije pretio sve do svog petog napada.Na bazu posle udarca stiže I.Kresović, da bi posle njega na BB na bazi bio i M.Badovinac.Udarac R.Golubića u desni centar I.Kebara nije uspeo da uhvati i rezultat je 5:2 i ponovo je ostavljen trkač na trećoj bazi. U šestoj izmeni odbrana Beogada izlazi iz faze odbrane 1,2,3, da bi u napadu stigla do 5:4.Posle greške odbrabe Spartanaca, umorni S.Vajdić šeta nekoliko napadača i poenima N.Vučevića i M.Zonića Beograd stiže goste, ali ponovo ostavlja pune baze.Niko nije mogao da pretpostavi da će sedma izmena biti kraj utakmice.Već umornornog N.Vučevića nije slušala ruka i osle pogođenog I.Kebare i 2 uzastopna BB, stiže ključni momenat utakmice.Na pune baze S.Vajdić udara grand slem home run preko ograde u centafildu. Rezultat je 10:4 i Beograd menja bacača, ali tu nije kraj muka domaćina.Na brdu se smenjuju N.Badovinac, P Kukoleča i J.Bošković koji ne uspevaju da naprave još jedan potreban aut sa čak 8 šetnji, dva HP i samo dva udarca.Beograd iz odbrane pri rezultatu 19:4 vadi mladi M.Badovinac.Za Spartance na brdu je V.Aranđelović koji dozvoljava Beogradu još tri poena što nije bilo dovoljno da se izbegne "kaš", ali je bilo dovoljno Spartancima da dođu svog prvog trofeja.Beograd'96 je u toj sedmoj izmeni primio čak 14 poena, što je rekord u ovoj sezoni, a završio je utakmicu samo sa 3 hita.Našem klubu predstoji kratka zima i dosta rada i priprema za sledeću sezonu.

 

Last modified on Thursday, 24 December 2009 18:30
Login to post comments